Wielu chłopaków zastanawia się nad tym, co myślą o nich atrakcyjne dziewczyny. Szczególnie kiedy zaczynają dorastać mogą mieć jeszcze problem z nierozpoznawaniem sygnałów płynących od płci pięknej, a sygnały te nie są jednoznaczne.

Jak poznać że podobam się dziewczynie?

Jak poznać że podobam się dziewczynie?Zwykle dziewczyna, której podoba się chłopak dobrze reaguje na kontakt z nim. To znaczy uśmiecha się, kontynuuje rozpoczętą rozmowę z chęcią, a nie tylko z poczucia grzeczności. Jeśli śmieje się z żartów chłopaka, oznacza to, że jest zainteresowana chłopakiem. Taki efekt nie jest trudno osiągnąć, wystarczy być szczerym i zabawnym, nie patrzeć na innych ludzi z góry i nawet nie trzeba być super przystojniakiem, żeby przyciągnąć uwagę. Zwykle łatwiej mają ludzie, którzy z natury są pogodni, uśmiechnięci i nie szukają konflikty. Jeśli chłopak potrafi obrócić w żart wiele sytuacji jest na dobrej drodze. Ważne jest również, żeby był pewny siebie. Zazwyczaj poczucie humoru i pewność siebie idą ze sobą w parze. Warto jest pracować nad tymi cechami, ponieważ wszyscy odnosimy z nich korzyści przez całe życie. Ich brak może generować niepotrzebne kłopoty w kontaktach z ludźmi.

Jeśli zadajesz sobie pytanie jak poznać że podobam się dziewczynie to znaczy, że Ci na niej zależy

Możesz spróbować zainicjować lekki, nienachalny dotyk, który będzie bardzo naturalny i wynika z rozmowy. Jeśli dziewczyna jakby wycofuje się, odsuwa, oznacza to, że mówi Ci stop. Nie padną tu jeszcze słowa, trzeba to po prostu wyczuć. Nie znaczy to, ze trzeba dać za wygraną, warto dalej rozmawiać, ale nie inicjować kontaktu. Jeśli natomiast dobrze reaguje na dotyk czyli jej zachowanie się nie zmienia lub uśmiecha się przy tym czy przysuwa to jest zainteresowana Tobą.

Trzeba powiedzieć tu,że ten dotyk musi być naprawdę naturalny, nie wymuszony, nie wystudiowany. Najlepiej testować go na innych ludziach, żeby po prostu nauczyć się skracać dystans z drugim człowiekiem. Dziewczyna może próbować Cię unikać, jeśli jej zależy również mocno na Tobie. W razie wątpliwości najlepiej porozmawiać.

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here