Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Czas magiczny, intymny- czas nadziei.
Wiele kobiet marzy o macierzyństwie i nie może się doczekać dnia, który okaże się dla niej i dla jej partnera tym szczególnie ważnym. Jednak marzenia o dziecku i tej wymarzonej ciąży nie zawsze tak szybko się spełniają. Czasami potrzeba wiele długich miesięcy, a nawet lat, aby upragnione maleństwo pojawiło się w życiu dwojga ludzi.

Po długim czasie starań o dziecko, większość par zadaje sobie pytanie, co jest nie tak? Dlaczego wciąż na teście ciążowym nie widzą tych dwóch upragnionych kreseczek? Kobiety szukają rozwiązania w poradnikach i literaturze poświęconej zagadnieniu planowania rodziny. Chcą jak najszybciej zostać matkami i ta presja staje się dla nich nie do zniesienia.

Wciąż w ich głowie pojawia się myśl, jak zajść szybko w ciążę, jak cieszyć się wreszcie z tej radosnej nowiny

jak szybko zajść w ciążęKażdy kolejny miesiąc wiąże się z oczekiwaniem i wypatrywaniem na teście dwóch magicznych kreseczek, a ich brak powoduje u par, a zwłaszcza kobiet wielką rozpacz i żal. Pojawia się zniecierpliwienie i brak nadziei.Taki stan bardzo niekorzystnie wpływa na przyszłych rodziców, którzy pragną dziecka. Nie tylko biologia jest ważna w procesie planowania rodziny. Psychika odgrywa ogromną rolę i silna presja posiadania wymarzonego potomka może zdecydowanie utrudniać proces zajścia w ciążę.

Lekarze ginekolodzy dają kilka wskazówek, jak zajść szybko w ciążę i jeśli kobieta potraktuje je poważnie, ma szansę w niedługim czasie cieszyć się swoją ciążą.

Przede wszystkim para starająca się o dziecko musi przestać traktować starania zadaniowo i niecierpliwie oczekiwać wyniku każdego miesiąca.

Współżycie w dni płodne kobiety jest wystarczające i ludzie starający się o potomka powinni ograniczać się tylko do tych dni, aby jakość nasienia była wystarczająco dobra.
Kobieta pragnąca zostać matką powinna zażywać witaminy i zadbać o kondycję fizyczną.
Bardzo ważne jest, aby starania o dziecko były przyjemnością, a nie obowiązkiem i aby para cieszyła się sobą i wspólnymi chwilami, a wtedy nawet nie zauważą, kiedy na teście pojawią się dwie upragnione kreseczki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here