Popularny manicure hybrydowy wymaga użycia specjalnych lamp. Zapewniają one uzyskanie odpowiedniej trwałości paznokci i przyspieszają uzyskanie optymalnego efektu. Tego typu rozwiązanie może kojarzyć się głównie z gabinetami kosmetycznymi, ale coraz częściej pojawia się w prywatnych domach.

Wykorzystanie lampy LED

Podstawową funkcją lampy LED do manicure jest utrwalenie ukończonej stylizacji paznokci tak, by osoba ze zrobionymi paznokciami nie musiała długo czekać w bezruchu. Nie jest to bolesne ani trudne, urządzenie okazuje się bezpieczne i wygodne w obsłudze. Ma przeważnie niewielkie rozmiary.

Obecnie bardzo wiele gabinetów korzysta z przynajmniej kilku różnych modeli, dzięki czemu wachlarz ich możliwości się zwiększa. W domach prywatnych rzadziej spotyka się więcej lamp niż jedną, aczkolwiek nie byłoby to niczym dziwnym z uwagi na popularność tego typu rozwiązań.

Utrwalanie paznokci w bezpieczny sposób

Nowoczesne lampy LED do manicure służą do utrwalania tzw. stylizacji hybrydowej, ale też stworzonej za pomocą żelu czy akrylu. Najprostsze modele można kupić za kilkadziesiąt złotych i posłużą one naprawdę długo bez ryzyka dla paznokci.

Niewielkie gabaryty urządzenia pozwalają korzystać z niego w domu. Być może właśnie to, plus łatwa i bezpieczna obsługa pozwoliły wielu miłośniczkom ładnych paznokci na prawdziwe szaleństwa w tej materii. W dzisiejszych czasach bardzo wiele pań nie wyobraża już sobie własnych dłoni bez pięknej stylizacji.

Gdzie kupić lampę?

Najprościej kupić lampę LED do manicure w jednym ze sklepów kosmetycznych, gdzie często oferowane są całe zestawy. Będzie to prawdopodobnie jeden z popularnych i sprawdzonych modeli, choć niekoniecznie najnowszy. Cena zestawu okaże się jednak dość korzystna. Poza lampą dostępne będą tam lakiery, bazy, różnego rodzaju akcesoria itd.

Chcąc kupić konkretny model, można poszukać w wielu sklepach z małym AGD lub profesjonalnym wyposażeniem kosmetycznym, w zależności od tego, jakie są oczekiwania. Wiadomo, że do domu, jak też do mniej częstego stosowania może okazać się wystarczająca przeciętna i wciąż dość tania lampa. Gabinety oraz osoby, które z pasją zajmują się paznokciami, zechcą zainwestować w coś nowoczesnego i wyjątkowego.

Lampy LED do manicuredostępny jest w ofercie beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here