Chyba każda z pań chciałaby posiadać idealne pośladki. Wiele z nich, aby osiągnąć ten efekt decyduje się na ich powiększenie. W tym celu stosuje się przede wszystkim trzy metody. Mowa tu o zastosowaniu kwasu hialuronowego, użycie własnego tłuszczu oraz użycie implantów. Czym zatem charakteryzuje się każda z tych metod, i którą z nich wybrać.

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym

Jest to metoda, która jest zdecydowanie najmniej inwazyjna z wszystkich trzech. Zabieg powiększenia pośladków przy użyciu kwasu hialuronowego odbywa się przy użyciu znieczulenia miejscowego. Sam zabieg polega na wstrzyknięciu w pośladki żelu zawierającego kwas hialuronowy. Zabieg nie trwa długo, bo zaledwie kilkadziesiąt minut, a efekt widoczne są niemal natychmiast. Co ważne, zabieg jest bardzo trwały, ponieważ jego efekty utrzymują się nawet przez kilka miesięcy. Po zabiegu kobieta może niemal natychmiast wrócić do normalnych obowiązków. Nie wiąże się on z żadną rekonwalescencją oraz nie pozostawia żadnych blizn. Pamiętać jednak należy, że zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polecany jest przede wszystkim tym paniom, którym zależy na niewielkim powiększeniu pośladków.

Powiększenie pośladków własnym tłuszczem

Zabieg powiększenia pośladków własnym tłuszczem polega na przeszczepie tłuszczu. Jest to zabieg operacyjny, który trwa ok. 1,5 godziny. Wykonywany jest w pełnym znieczuleniu i co ważne wymaga przynajmniej 24 godzin hospitalizacji. Powiększanie pośladków własnym tłuszczem można podzielić na trzy etapy. Pierwszy polega na odessaniu tłuszczu z miejsc, w których jest ich nadmiar. Często jest to brzuch. Drugi etap to przygotowanie tłuszczu do przeszczepu, które polega na wyodrębnieniu wartościowych komórek tłuszczowych. Trzeci etap wszczepienie przygotowanego tłuszczu w pośladki. Zaletą zabiegu jest szybkie efekty.

Powiększanie pośladków implantami

Odpowiadając na pytanie jak powiększyć pupę nie można zapomnieć o metodzie polegające na zastosowaniu pośladków. Powiększenie pośladków za pomocą implantów cechuje największa trwałość efektów zabiegu. Jest to jednak metoda inwazyjna, dlatego wykonywana jest pod pełnym znieczuleniem. Sam zabieg trwa ok. 2 godzin. Implanty wykonane są z silikonu. Co ważne, dostępne są różne rodzaje implantów. Różnią się od siebie kształtem, rodzajem wypełnienia czy profilem. Trzeba jednak powiedzieć, że zabieg pozostawia na pośladkach niewielkie blizny. Trzeba również liczyć się z pewnym bólem po zabiegu. Jeśli jednak ktoś szuka najtrwalszego sposobu na to jak powiększyć pupę, to implanty będą najlepszym rozwiązaniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here