Wielkimi krokami zbliża się wieczór kawalerski Twojego przyjaciela lub brata, a Ty nadal nie wiesz, co kupić panu młodemu z tej okazji? Spieszymy Ci na ratunek! Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na to, co kupić, gdy wybierasz się na wieczór kawalerski.

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/5-pomyslow-na-wyjatkowy-prezent-dla-pana-mlodego-na-wieczor-kawalerski/

Wieczór kawalerski – o czym pamiętać?

Jeśli jesteś gościem na wieczorze kawalerskim, nie wypada Ci pokazać się na nim bez prezentu. Mało tego – powinieneś również wybrać taki prezent, który po prostu sprawi radość przyszłemu panu młodemu. Jak więc wybrać odpowiedni prezent? Poświęć na poszukiwania trochę czasu. Nie zostawiaj tego na ostatni moment. Zastanów się nad tym, co lubi pan młody, jakie są jego preferencje, jaki ma gust, jakie hobby. Odpowiedź na takie pytania pozwoli Ci wybrać prezent, który będzie trafiony i sprawi obdarowywanemu mnóstwo radości.

Pomysły na prezenty z okazji wieczoru kawalerskiego

Panowie bardzo poważnie podchodzą do swojego wieczoru kawalerskiego. Traktują go jak ostatnią noc wolności i stawiają tym samym na jak najlepszą zabawę. Jaki prezent będzie do takiej zabawy pasował? Oczywiście, butelka dobrego, drogiego alkoholu. Może nie skonsumujecie go podczas imprezy, a pan młody będzie mógł raczyć się trunkiem, wspominając szalone chwile kawalerskiej zabawy.

Poza tym wieczór kawalerski sprzyja też temu, aby panu młodemu podarować coś zabawnego. Może to być t-shirt z zabawnym napisem. Dziś modne są takie, które mają nadruk „game over” lub „Już po chłopie”. Jeśli zdecydujesz się na zakup podkoszulka, zadbaj o to, aby był doskonałej jakości. Inne prezenty z tej kategorii to na przykład bluza z kieszenią na puszki piwa, drewniane nosidło również na piwo czy pizza ze skarpetek

Wieczór kawalerski można również świętować z praktycznym prezentem w dłoni. Jeśli pan młody kocha nowe technologie, podaruj mu słuchawki douszne, kamerę samochodową lub głośnik bezprzewodowy. A jeśli jest miłośnikiem gier komputerowych, nowa gra będzie również strzałem w dziesiątkę, który bardzo go ucieszy. Pan młody woli aktywniejszy tryb życia? Podaruj mu voucher na skok na bungee, zestaw hantli lub matę do ćwiczeń.

Pamiętaj również o tym, że w tym dniu chodzi też po prostu o to, aby pan młody czuł się naprawdę wyjątkowo. Wraz z innymi gośćmi jego wieczoru kawalerskiego powinniście mieć to na uwadze i zadbać o to, aby czuł się gwiazdą wieczoru.

Zobacz też: http://www.ubiesa.pl/prezenty-dla-panow-do-50-zlotych/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here