Jak usunąć konto na Twoo – to jedno z dylematów aktywnych użytkowników social media. Portal ten to serwis społecznościowy, który umożliwia nawiązywanie znajomości poprzez rozmowy na czacie. Zdecydowanie najczęściej korzystają z Twoo osoby, których celem jest znalezienie miłości, umówienie się na randkę, spotkanie drugiej połówki. Platforma ta, podobnie zresztą jak inne tego rodzaju portale, daje wybór odnośnie zarejestrowania jednego z dwóch typów kont – darmowego oraz płatnego. Druga z opcji zawiera oczywiście szerszy zakres usług i możliwości, przez co znacznie wzrasta szansa na poznanie kogoś interesującego. Część osób, które chcą jednak z jakiegoś powodu zrezygnować z udziału w serwisie, nie ma pojęcia, jak usunąć konto na Twoo. Wielu użytkownikom sprawia to kłopot, dlatego warto zapoznać się z krótką instrukcją. Dzięki temu cały proces nie będzie już wydawał się tak trudny ani skomplikowany.

Jak usunąć konto na Twoo?

Jak usunąć konto na Twoo?Aby usunąć konto na Twoo, należy najpierw wejść na stronę i zalogować się na swoim koncie. Następnie trzeba znaleźć w górnym rogu po prawej stronie trzy nieduże kropki i kliknąć w nie. Wyświetli się wtedy lista różnorodnych opcji – wśród nich należy odnaleźć „Ustawienia” i wejść. Tam wyświetli się rubryka „Konto” wraz z ikonką przedstawiającą ołówek (górny, prawy róg). Kliknięcie w nią sprawia, że użytkownik zostaje przeniesiony do edycji, w której widnieje opcja usunięcia konto. Trzeba oczywiście w nią wejść.

Jeśli ktoś nie wie, jak usunąć konto na Twoo, od tego momentu musi przygotować się na kilka kroków i postępować dalej wedle instrukcji – strona będzie bowiem próbowała odwieść użytkownika od tej decyzji. Zaproponuje więc kilka różnych możliwości działania – za każdym razem trzeba jednak wybierać usunięcie konta i wciskać kontynuowanie. Warto jednak odznaczyć opcję związaną z wysyłaniem przez platformę wiadomości e-mail. Ostatecznie wyświetli się rubryka, w której trzeba podać przyczynę kasowania profilu na Twoo. Po zaznaczeni należy kliknąć „Kontynuuj’. Konto na Twoo zostanie wówczas usunięte.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here