Relacje między kobietami a mężczyznami to temat, któremu poświecono już tysiące książek, wywiadów, programów telewizyjnych i audycji radiowych. A ludzie wciąż czują się niepewnie jeśli chodzi o tę sferę, wciąż mnożą się pytania na które wspólnie starają się znaleźć odpowiedzi.

Jak spodobać się chłopakowi?

Jak spodobać się chłopakowiJuż młode dziewczyny w szkole średniej zadają sobie pytania o to, jak spodobać się chłopakowi, jak zwrócić na siebie jego uwagę, jak zacząć z nim rozmawiać i tym podobne. Trudno na takie tematy porozmawiać z mamą, dlatego dziewczynki tak bardzo się w tym wspierają, wspólnie przeglądają artykuły w kolorowych magazynach i szukają odpowiedzi na nurtujące je pytania na popularnych kanałach internetowych w serwisie YouTube.
Nie ma oczywiście jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jak spodobać się chłopakowi. Każdy facet jest inny i lubi co innego. Jednemu podobają się drobne blondynki, inny woli pulchne brunetki, a jeszcze inny wybierze zawadiackie rudowłose. Wygląd zewnętrzny to bardzo często kwestia przypadku i nie da się z góry przewidzieć co lubi dany mężczyzna. Jest natomiast kilka podstawowych punktów, które należy spełnić, jeśli chcemy, aby chłopak zwrócił na nas swoją uwagę.

Schludny wygląd i osobowość

Po pierwsze- schludny wygląd. Żaden facet nie obejrzy się za dziewczyną z tłustymi włosami, z brudnymi paznokciami, czy w poplamionym ubraniu. Każda dziewczyna powinna w miarę swoich możliwości o siebie dbać, ubierać się w uprasowane i czyste rzeczy, dbać o higienę, myć włosy tak często, jak tego wymagają, odwiedzać stomatologa czy dermatologa jeśli jej skóra jest problematyczna.

Po drugie- osobowość. Kto z nas lubi przebywać z nudnymi ludźmi? Nikt! Dobrze bawimy się w towarzystwie sympatycznych, oczytanych, wesołych osób, bez względu na ich płeć. Dlatego jeśli chcemy spodobać się chłopakowi powinnyśmy być uśmiechnięte, pogodne, orientować się w różnych tematach, mieć swoje zainteresowania. To naprawdę zbliża ludzi do siebie. Warto czytać książki oraz oglądać ciekawe seriale, gdyż później można na ten temat porozmawiać z naszym wybrankiem.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here