Za nami gorący okres świątecznych przygotowań, zakupów, gotowania i sprzątania. Czekamy na Boże Narodzenie przez cały rok, a te trzy najpiękniejsze dni w roku zlecą nie wiadomo kiedy. Wszyscy czekamy najbardziej na Mikołaja, który zawita do nas w Wigilię lub pierwszy dzień świąt z wymarzonymi prezentami. A co jeśli prezenty będą nietrafione lub trzeba będzie dodatkowo je usprawnić? Po świętach wiele osób odwiedza często zegarmistrza i jubilera z pytaniem jak skrócić bransoletę w zegarku. Nie od dziś wiadomo, że jednym z najpopularniejszych prezentów świątecznych są zegarki zarówno damskie, jak i męskie. Dobry jakościowo zegarek znanej marki to inwestycja na wiele lat. Warto mieć piękny i wytrzymały zegarek, który będzie niezawodny,a przy okazji będzie wzbudzał zazdrość u najbliższych i znajomych. Warto jednak wiedzieć jak skrócić bransoletę w zegarku.

Warto skorzystać z usług zegarmistrza

Jak skrócić bransoletę w zegarkuCo jednak zrobić, jeśli egzemplarz który otrzymaliśmy nie jest dla nas dobry i nie leży tak jak powinien? Na szczęście nic straconego, wystarczy udać się do salonu, w którym został zakupiony lub do dobrego zegarmistrza w naszej okolicy. Najczęstszy problem to oczywiście zbyt duża lub za ciasna bransoletka. Szczególnie cierpią w tym przypadku panie mające drobne nadgarstki. Wiele zegarków ze względu na dużą tarczę lub zbyt szeroką bransoletę jest dla nich zwyczajnie niedobrych. Ale z takiego ambarasu można przecież łatwo wybrnąć.

Jak skrócić bransoletę w zegarku?

O tym, jak skrócić bransoletę w zegarku możemy przeczytać na dołączonej do zegarka instrukcji, lub wybrać się do butiku, w którym został zakupiony. Jeśli bransoletka jest biżuteryjna, to bardzo często posiada ruchome moduły, które samemu można przepinać. Nie wymaga to żadnych szczególnych umiejętności ani wyjątkowej precyzji. Wystarczy odpiąć drobny fragment i wypiąć go zupełnie z bransolety, a ten dodatkowy kawałek odłożyć w bezpieczne miejsce, najlepiej w pudełeczko od zegarka. Kto wie, może za kilka lat zmieni się nasza waga i będziemy zmuszeni poszerzyć bransoletkę. Jeśli jednak bransoletka jest tak skonstruowana, że nie możemy sami jej skrócić, koniecznie udajmy się do butiku lub zegarmistrza, aby to profesjonalista zajął się naszym zegarkiem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here